0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

ANASAYFA

Butigo 18S-139 Beyaz Kadın Ayakkabı

99,99 ₺ 59,99 ₺

Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturası veya irsaliyesi ile birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde, varsa promosyonları ve tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. 01 Ocak 2016 tarihinden sonra düzenlenen faturalarınızı sitemize üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sayfasından görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz. Fatura üzerindeki iade adresimize ürün gönderimi yaptığınızda sadece iade işlemi yapılmakta, değişim işlemi yapılamamaktadır. Ürün bedeli iadesi online satış birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. İade işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İadenizi MNG Kargo ile hiç bir ücret ödemeden bize yollayabilirsiniz.

İade Adresimiz: EKOL Mimoza tesisleri, Akse Mah. 552 Sk. Reysaş Çayırova 8 Depo TR-41420 Çayırova / Kocaeli

HAKKIMIZDA

Butigo, farklı kadın profillerinden ilham alarak ulaşılabilir moda konseptiylehazırladığı koleksiyonlarda zarafeti ve trendleri tasarımlarına yansıtıyor. Hem gündüz hem de gece için şık alternatifler sunan marka, tasarımlarında her tarzdan kadının kombinlerinde kullanabileceği ayakkabı çeşitliliğini ön planda tutuyor. İş yerinde, tatilde, hafta sonunda veya gece dışarı çıkarken giyilebilecek modelleriyle dikkat çeken Butigo, dünya trendlerini de koleksiyonuna yansıtıyor.

Butigo, 2015 yılından beri Türkiye ayakkabı pazarının tartışmasız lideri konumundaki FLO Mağazalarında sezon trendlerini kadınlara ulaşılabilir fiyatlarla sunmaya devam ediyor. FLO’nun Türkiye’nin dört bir noktasında ve yurtdışında yakın coğrafyada bulunan 500’ün üzerinde fiziksel mağazası aracılığıyla tüketicileriyle buluşan Butigo, www.butigo.com online web sitesi kanalıyla da hizmet veriyor. 

DİĞER RENKLER